Kodowanie to sztuka. Wykorzystuję sprawdzone praktyki, zachowuję spójność z projektem. Wykonane przeze mnie strony mają przejrzystą strukturę, szybko się wczytują i wyglądają tak samo we wszystkich wiodących przeglądarkach.

Grafika

Jako Front-end Developer jestem odpowiedzialny tylko za kod źródłowy wykonanych stron. Nie tworzę szablonów graficznych. Nie jestem grafikiem komputerowym.

Zlecenia

Chcesz abym popracował nad kodem Twojej strony? Świetnie! Zapraszam do kontaktu, napisz czego potrzebujesz lub prześlij projekt do wstępnej wyceny.

Klienci

Na przestrzeni lat pracowałem m.in. dla małych i dużych polskich firm, uczelni państwowych i prywatnych, a także organizacji non-profit. Poniżej kilka wybranych realizacji.

AK-BUD – ak-bud.com.pl

Firma budowlana, której prestiżową inwestycją jest budowa poznańskiego Stadionu Miejskiego na Euro 2012. Pracowałem nad kodem dwóch podstron (Inwestycje, Dom i Ogród) tworząc komponenty w oparciu o XHTML, CSS i jQuery.

Akumulatory Kraft – kraft-akumulatory.com

Kraft jest krajowym producentem akumulatorów, istnieje na rynku od 1986 roku. Zakodowałem szablon całej strony stawiając duży nacisk na łatwość jego modyfikacji.

Metalmex – metalmex.com.pl

Firma Metalmex z siedzibą (blisko 2000m2) w Wysogotowie oferująca innowacyjne materiały dla meblarstwa. Na HTML/CSS przerobiłem pełen projekt graficzny oficjalnej strony.

Maszyny Drogowe – maszyny-drogowe.com

Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn drogowych. Jest to wyłączny dystrybutor równiarek HBM NOBAS. Projekt zakładał zakodowanie całej strony ofertowej.

i wiele innych...

Design & Code by Marcin Wawrzyniak