Kod to poezja. Każdy programista WordPress spotkał się z tym cytatem. Na całym świecie ponad 65 milionów stron działa w oparciu o WordPress. Twoja strona też może być łatwa w edycji, bezpieczna i dostosowana do Twoich wymagań.

WordPress jako CMS

System WordPress to świetna platforma do zarządzania niemal dowolną stroną internetową. WordPress jako CMS jest szybki, bezpieczny, intuicyjny i można go dostosować według własnych upodobań.

Programista WordPress

Potrzebny Ci programista WordPress dla Twojej strony lub bloga? Zanim zaczniemy prześlij zapytanie do wstępnej wyceny. Jestem w stanie wykonać niemal każde zadanie w systemie WordPress.

Usługi dodatkowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z WordPressem jestem w stanie pisać i integrować autorskie skrypty oraz przeprowadzać szkolenia z zakresu jego obsługi. Koniecznie daj znać jak mogę Ci pomóc.

TKD Instytut Masters – tkdmasters.pl
Poznański Klub Taekwondo

Strona poznańskiego klubu Taekwondo - TKD Instytut Masters. Gotowy szablon dopasowany do potrzeb klubu plus moduł pokazujący losowe zdjęcia z całej galerii. Dodatkowo przeprowadziłem szkolenie z obsługi systemu.

Theta – theta.edu.pl
Theta

Theta to strona Grupy Genetyki Statystycznej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Nowy szablon WordPress tworzony od zera. Platforma dla wielu użytkowników oraz dedykowane strony autorów.

Polskie Tutoriale – tutoriale.com.pl
Polskie Tutoriale

Mimo, że serwis Polskie Tutoriale oparty jest o framework CodeIgniter, jego część poświęcona artykułom to mocno zmodyfikowany WordPress. Od zera napisałem cały layout tak, aby bez przeszkód działał jako część portalu.

Finesse Design – finessedesign.pl
Finesse Design

Strona grupy Finesse Design zajmującej się tworzeniem grafik na instrumenty. Przerobiłem gotowy szablon Delapidated na dwujęzyczną wersję strony z modułem portfolio, a także przeprowadziłem szkolenie z obsługi WordPressa.

i wiele więcej...

Design & Code by Marcin Wawrzyniak